הכוח הנשי של פלייפוט

יום האישה הבינלאומי, שנקרא במקור "יום הפועלות הבינלאומי", מצוין ברחבי העולם ב-8 במרץ בכל שנה.
המאבק לשוויון מעמדה של האישה, הפרוס על פני המאה הקודמת וראשית המאה הנוכחית, ידע בארץ עליות ומורדות, גלי תנופה ותקופות פסיביות יותר ובסך הכל הוא עשה כברת דרך ניכרת מאז החל.
בארץ, כמו בעולם, עברו על יום האישה שינויים משמעותיים. הוא החל את דרכו כיום של מאבק פוליטי (על זכות הבחירה) ומעמדי (על זכויות האישה העובדת), השתלב במאבק הפמיניסטי הכולל על מעמדה של האישה בחברה הישראלית והפך למסורת של יום הוקרה לנשים בו מצוינים ההישגים הכלכליים, הפוליטיים והחברתיים שלהן.

מצד שני, ישנם גם המותחים ביקורת על יום האשה. רוב הביקורת היא אנטיפמיניסטית, כגון האשמה שמטרתו של היום היא חתירה לזכויות יתר לנשים, או שציונו מעודד תודעה קורבנית בקרב נשים.
את מוזמנת כמובן לנקוט עמדה.

כך או כך, אני מנצלת תאריך זה על מנת להזכיר את הנשים המרכיבות את משפחת "פלייפוט" ולהודות להן על עבודתן ועל היותן "כוח נשי" משמעותי. הן הנשים "מאחורי הקלעים", כגון המחסנאיות, המזכירות, אשת יחסי הציבור, הגרפיקאית, הצלמת, המאפרת , המנהלות, או אלו שבחזית, הבאות במגע איתכן הלקוחות, כגון המוכרות ומנהלות החנויות והדוגמנית שלנו שאת פניה אתן מכירות. כולן נשים חזקות, עצמאיות ומוכשרות בתחומן ואני גאה שהן חלק מהמשפחה שלנו.

כולנו עובדות קשה על מנת לתת לך ולשאר לקוחותינו, נשים ברובן, את הסחורה האיכותית ביותר במחיר הגון, שרות אדיב והרגשה ביתית ונוחה בכל אחת מחנויות הרשת.

אני מאחלת לנו הנשים ולגברים שלצידנו, שנשכיל לבנות יחד עולם של שוויון בין המינים ,ככל שניתן .
אני בטוחה שכולנו נצא נשכרים מכך!

output_LtChxv

שיהיה לך יום נפלא:)
שלך,
יפית קריינר ארזי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *